Výrobní štítky

Vyrobíme Vám výrobní štítek přesně na míru. Text je gravírovaný laserovou technologií na nerezový nebo hliníkový štítek. Vyniká velkou odolností a životností, vhodný do agresivních podmínek. Oproti běžným tiskařským technologiím mu neuškodí žádné běžné chemikálie ani povětrnostní podmínky.

rozměry štítků
  • 86x54x0,5 mm  4xD3 (78×47)
  • všechny jiné rozměry Vám rádi vyrobíme na objednávku.

Vzhled štítku je pouze informativní, samozřejmě pro Vás uděláme štítek, který bude přesně podle vašich představ.

Informační štítky

Vyrobíme informační štítek přesně podle vaší představy. Ať už se jedná o označení provozovny, bytu či domu, jmenovky na pracovní stůl aj.. Jako vstupní data nám poslouží běžný text, vektorové i rastrové obrázky, popřípadě PDF, DXF a jiné. Rozměr jednolitého obrázku/znaku je maximálně 130x130mm štítek pak může být maximálně ve velikosti A3.

Nerezové provedení

Text je gravírovaný laserovou technologií na nerezový podklad. Vyniká velkou odolností a životností, vhodný do agresivních podmínek. Neuškodí mu žádné běžné chemikálie ani povětrnostní podmínky.

Hliníkové provedení

Text je gravírovaný na hliníkový podklad. Pro lepší kontrast je možnost hliník eloxovat v běžných barvách (černá, červená, modrá, atd….) Hliník dříve podléhá oxidaci. Pro venkovní použití bych doporučil nerezové provedení.

Vzor označení provozovny – nerezová ocel.